IES’23 Bildiri Kitapları Yayınlanmıştır!

IES’23 Bildirileri Tam Metin Kitabı

IES’23 Bildirileri Özet Metin Kitabı

Sempozyumumuza değerli katkılarınız için teşekkür ederiz.

IES’24’te sizleri tekrar aramızda görmek dileğiyle!

SEMPOZYUM ÇAĞRISI


5. Uluslararası İDÜ Mühendislik Sempozyumu – IES’23, İzmir Demokrasi Üniversitesi tarafından 15-17 Kasım 2023 tarihleri arasında hibrit (yüz yüze ve online) olarak gerçekleştirilecektir. Bu yıl “Cumhuriyetin Yüzüncü Yılında Sektörel Mühendislik Uygulamaları ve Afet Mühendisliği” ana teması ile gerçekleştirilecek olan sempozyum, mühendislik alanlarında çalışan tüm öğrencilerin, mühendislerin, akademisyenlerin ve diğer bilim insanlarının katılımlarına açıktır.

IES’23’ün amacı, ana temada belirlenen kavramlar çerçevesinde yürütülen araştırma, proje ve uygulamaları tartışmak üzere öğrencileri, araştırmacıları ve bilim insanlarını bir araya getirmektir. Disiplinler arası çalışmaların giderek önem kazandığı günümüzde, farklı uzmanlık alanlarında çalışan araştırmacıların bilgi ve tecrübe paylaşımlarının sağlanabileceği bir platform yaratmak ve çok disiplinli bakış açısına sahip ortak araştırmaların geliştirilmesini desteklemek temel hedeflerdendir. Sempozyum sonucunda elde edilecek çıktıların, gelecek disiplinler arası çalışmalara zemin hazırlaması ve katkı sağlaması beklenmektedir.

Sempozyum Düzenleme Komitesi, siz değerli araştırmacıları ve bilim insanlarını, çalışmakta olduğunuz özgün konular hakkında paylaşım yapmak için IES’23’e davet etmekten memnuniyet duymaktadır.

Tüm özetler, özgünlüğü, araştırma-uygulama içeriği ve tekniği, derinliği, doğruluğu, konferansa katkısı ve okunabilirliği temel alınarak değerlendirilecektir. Değerlendirme sürecinde yazar ve hakem kimlikleri gizli tutulacaktır. Tüm özet bildiri metinleri, IES’23 özet metin bildiri kitabında, sempozyum sunumu sonrası isteğe bağlı gönderilecek olan tam metinler ise, IES’23 tam metin bildiri kitabında yer alabilecektir.

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön