Değerli Katılımcılar,

IES’21 Bildirileri Tam Metin ve Özet Metin Kitapları’nın yayınlanmış olduğunu bildirmekten mutluluk duyarız.

Sizleri gelecek sempozyumumuzda yeniden aramızda görmeyi ummaktayız!

Saygılarımızla,

IES’21 Organizasyon Komitesi


IES’21 BİLDİRİLERİ TAM METİN KİTABI

IES’21 BİLDİRİLERİ ÖZET METİN KİTABIÖzetlerin Son Gönderimi: 10 Aralık 2021

Kabul Edilen Özetlerin İlanı: 11 Aralık 2021

Kayıtların Son Tarihi: 12 Aralık 2021

Tam Metin Bildirilerin / Dergi Makalelerinin Son Gönderimi: 26 Aralık 2021


Uluslararası İDU Mühendislik Sempozyumu – IES’21, İzmir Demokrasi Üniversitesi tarafından 13-18 Aralık 2021 tarihleri arasında yüz yüze (pandemi durumuna göre değişiklik gösterebilir)  gerçekleştirilecektir. Bu yıl “Sektörde Mühendislik Uygulamaları” ana teması ile gerçekleştirilecek olan sempozyum, mühendislik alanlarında çalışan tüm öğrencilerin, mühendislerin, akademisyenlerin ve diğer bilim insanlarının katılımlarına açıktır.

IES’21’in amacı, ana temada belirlenen kavramlar çerçevesinde yürütülen araştırma, proje ve uygulamaları tartışmak üzere öğrencileri, araştırmacıları ve bilim insanlarını bir araya getirmektir. Disiplinler arası çalışmaların giderek önem kazandığı günümüzde, farklı uzmanlık alanlarında çalışan araştırmacıların bilgi ve tecrübe paylaşımlarının sağlanabileceği bir platform yaratmak ve çok disiplinli bakış açısına sahip ortak araştırmaların geliştirilmesini desteklemek temel hedeflerdendir. Sempozyum sonucunda elde edilecek çıktıların, gelecek disiplinler arası çalışmalara zemin hazırlaması ve katkı sağlaması beklenmektedir.

Sempozyum Düzenleme Komitesi, siz değerli araştırmacıları ve bilim insanlarını, çalışmakta olduğunuz özgün konular hakkında paylaşım yapmak için IES’21’e davet etmekten memnuniyet duymaktadır.

Tüm özetler, özgünlüğü, araştırma-uygulama içeriği ve tekniği, derinliği, doğruluğu, konferansa katkısı ve okunabilirliği temel alınarak değerlendirilecektir. Değerlendirme sürecinde yazar ve hakem kimlikleri gizli tutulacaktır. Tüm özet bildiri metinleri, IES’21 özet metin bildiri kitabında, sempozyum sunumu sonrası isteğe bağlı gönderilecek olan tam metinler ise, IES’21 tam metin bildiri kitabında yer alabilecektir.

Supported by

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön