BİLDİRİ KİTAPLARI

TAM METİN BİLDİRİ KİTABI

ÖZET METİN BİLDİRİ KİTABI

OTURUM PROGRAMLARI

IES’22 DAVETLİ KONUŞMACILAR


Uluslararası İDU Mühendislik Sempozyumu – IES’22, İzmir Demokrasi Üniversitesi tarafından 28-30 Ekim 2022 tarihleri arasında hibrit ( yüz yüze ve online) olarak gerçekleştirilecektir. Bu yıl “Sektörde Mühendislik Uygulamaları” ana teması ile gerçekleştirilecek olan sempozyum, mühendislik alanlarında çalışan tüm öğrencilerin, mühendislerin, akademisyenlerin ve diğer bilim insanlarının katılımlarına açıktır.

IES’22’nin amacı, ana temada belirlenen kavramlar çerçevesinde yürütülen araştırma, proje ve uygulamaları tartışmak üzere öğrencileri, araştırmacıları ve bilim insanlarını bir araya getirmektir. Disiplinler arası çalışmaların giderek önem kazandığı günümüzde, farklı uzmanlık alanlarında çalışan araştırmacıların bilgi ve tecrübe paylaşımlarının sağlanabileceği bir platform yaratmak ve çok disiplinli bakış açısına sahip ortak araştırmaların geliştirilmesini desteklemek temel hedeflerdendir. Sempozyum sonucunda elde edilecek çıktıların, gelecek disiplinler arası çalışmalara zemin hazırlaması ve katkı sağlaması beklenmektedir.

Sempozyum Düzenleme Komitesi, siz değerli araştırmacıları ve bilim insanlarını, çalışmakta olduğunuz özgün konular hakkında paylaşım yapmak için IES’22’ye davet etmekten memnuniyet duymaktadır.

Tüm özetler, özgünlüğü, araştırma-uygulama içeriği ve tekniği, derinliği, doğruluğu, konferansa katkısı ve okunabilirliği temel alınarak değerlendirilecektir. Değerlendirme sürecinde yazar ve hakem kimlikleri gizli tutulacaktır. Tüm özet bildiri metinleri, IES’22 özet metin bildiri kitabında, sempozyum sunumu sonrası isteğe bağlı gönderilecek olan tam metinler ise, IES’22 tam metin bildiri kitabında yer alabilecektir.


SEMPOZYUM TARİHLERİ


28 Ekim 2022

Makine Mühendisliği – İnşaat Mühendisliği

29 Ekim 2022

Elektrik Elektronik Mühendisliği – Bilgisayar Mühendisliği

30 Ekim 2022

Biyomedikal Mühendisliği – Endüstri Mühendisliği


Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön